×
Tagasi

2018.02.22

REMEKSI KESKUSE LEEDU FILIAAL ALUSTAS JUBA TÖÖD

Metalltarindite tootmisvõimsust ja tootevalikut arendav Axioma omandas 2017. a mais Eesti metallitöötlusettevõtte REMEKSI KESKUS. Alates 2018. a jaanuarist on ettevõtte Kazlų Rūda metalltoodete tootmisüksus REMEKSI KESKUSE Leedu filiaal.

Ettevõtte tootevalikus on nii väikese- kui ka suuremõõtmelisi metalltarindeid ja mittestandardseid seadmeid mäetööstuse, laevanduse, sõjatööstuse, katlamajade ja elektrijaamade seadmete paigaldajatele. Ettevõttes valmistatud metalltooteid eksporditakse Lätisse, Saksamaale, Rootsi, Norrasse, Soome, Ukrainasse, Valgevenesse ja Venemaale. Ettevõtte tooteid võib leida isegi Vietnamist.

Kuna REMEKSI KESKUS kuulub ettevõttegruppi AXIOMA, märgistatakse mõlema, Eestis ja Leedus töötava tehase tooteid ja teenuseid AXIOMA kaubamärgiga, kusjuures ettevõtte nimi on – REMEKSI KESKUS.

„Loodame, et tehaste tegevus ühe nime all hõlbustab suhtlemist klientide ja partneritega, võimaldab veelgi tõhusamalt koostööd arendada ja lihtsustab omavahelist suhtlemist, mis muudab Eesti ja Leedu tehaste sünergia tõelisuseks. Meie arvates on metalltarindite tootmise ja töötlemise valdkonnas veel arengupotentsiaali, mistõttu otsime praegu oma tootmisvõimsuse suurendamise võimalusi Lätis ja Poolas,“ ütles REMEKSI KESKUSE peadirektor Gintautas Gaižauskas.

Esialgsetel andmetel oli REMEKSI KESKUSE 2017. aasta käive 23 miljonit eurot ja ettevõtte kavandatav käive 2018. aastal on 29 miljonit eurot. Ettevõttes töötab 360 töötajat.

Kasutame küpsiseid meie veebilehel sirvimise hõlbustamiseks. Klõpsates nuppu „Nõustun“ või sirvimist jätkates te kinnitate oma nõusolekut küpsiste salvestamiseks. Täpsema teabe küpsiste kohta leiate privaatsuspoliitikast.